michal303

Kam jít na motokáry v Praze?

Kam jít nebo respektive kam by jste mi doporučili jít na motokáry v Praze? Které jsou podle vás nejlepší, kde jste byli spokojeny s motokárama, dráhou atd..

Odpovědi
Alesh

Před lety jsme byli v Hloubětíně. Trasa v podzemní garáži nebo co to bylo, já nejsem nějak náročnej, štvalo mě hlavně to, že byly vcelku znát rozdíly mezi jednotlivými motokárami. Některá prostě nejela tolik, co ta druhá a pak se blbě soupeří. Ale třeba už mají nové stejné stroje. Dobré to, v té době, bylo prý v Radotíně, nevím, zda to furt platí. Daly se koupit lístky výhodně přes Slevomat a pak to bylo i levnější než v tom Hloubětíně. Ale tam jsem teda nebyl.