Elk

K čemu je dobrý Magnosolv?

Nejlepší odpověď
annas

Magnosolv obsahuje oředevším hořčík a draslík. Hořčík se užívá nejen proti křečím, ale má mnohem víc účinků – např. řídí hladinu cholesterolu, působí proti srdečním potížím, proti ranní únavě, třes u levého víčka (to je znakem nedostatku hořčíku), kmitání před očima, mravenci v nohou atd.

Kalium chybí při ztrátě tekutin, pomáhá činnosti srdce, chybí při hyperfunkci štítné žlázy. atd.

Je důležité omezit potraviny, které obsahují hořčík a kalium.

Projděte si odkaz_
http://farmace­utika.info/mag­nosolv

Brala jsem tento lék dříve, než jsem přešla na alternativní medicínu. Jenže jsem měla s jeho užíváním problémy – špatně se mně vstřebávalo železo, navíc kalium mně zplůsobovalo zažívací problémy, musela jsem brát jen minimální dávky, abych vybrala balení.

Na každého účinkují léky jinak Jenže léčí důsledky, neodstraňují příčiny.

Další odpovědi
Drap

Používá se třeba proti křečím. Myslím že je vhodný i na posílení imunity.

marci1

Magnosolv se používá k léčení stavů nedostatku hořčíku, které nepotřebují injekční léčbu.Dále jako podpůrná léčba u onemocnění koronárních tepen (tepny vyživující srdce). Moje známá ho používá při neurogenní tetanii a velmi si jej chválí.