Jste v něčem silně vybíraví?

Nejlepší odpověď
Edison

Samozřejmě. Na přátele. Na dobré jídlo a pití. Na chování lidí kolem sebe. Tomu rozuměj tak, že když se ke mě třeba obchodník chová jak hulvát, tak se prostě seberu a jdu jinam. A jistě by se našla spousta dalších věcí.

Další odpovědi
Kepler

Ano, v ideálu ženské krásy. Dnes už jen teoretik, no a co?

marci1

Na známé a přátele. Zásadně odmítám „upíry“, kteří z člověka vysávají energii. 🙂

Shoehardt

Třeba v poslechu hudby. A hlavně v rapu, protože tam jsem si ještě nikdy nevybral :)

Kryšpín

To co sdělují média, novináři, přídržtaškové, milionáři, parlament, vláda v demisi a.p.

ivzez

Ano.