Jste někdy duchem nepřítomni?

Nejlepší odpověď
zjentek

V týhle společnosti snad MUSÍ být duchem nepřítomný každý, kdo má nějakýho ducha! To aby se nezbláznil. ;p

Další odpovědi
pizlicka

Pokud mi budeš nutit fyziku,nebo pochopit matematiku,či dějepis,idu do off line 😁

Kepler

Jistě, občas se přepnu do režimu stand by a tak zvaně čumím do blba. Když se náhodou při tom na někoho dívám (ale nevnímám), dotyčný se po vysvětlení bůhvíproč urazí…

Drap

Většinou.