martina1

Jste někdo dobrovolný hasič/ka?

Jezdíte jen povinné okrsky,nebo jste tak dobří,že jezdíte i pohárové soutěže,nebo okresní a krajská kola?A máte dostatek aktivních členů?U nás to v poslední době vázne a setkávám se s leností mládeže.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já se na to nedala, ale od ségry jsou manžel i děti dobrovolní hasiči a velice jsou do toho zapáleni. Dělají to už několik let, každý víkend jezdí na soutěže a docela se jim i daří. Dospěláci pořádají sběr železného šrotu a v zimě plesy. Na vesnicích je to dobrá zábava i vyžití pro mládež a určitě se tam nenudí. Dospěláci byli často i u požárů a někdy i dříve, než oficiální hasiči.