vojtazecha

jsou hezčí češky nebo libanonky ????

prosim odpoved

Nejlepší odpověď
iceT

Záleží na tom,kdo se dívá.

Další odpovědi
Drap

Jak podle koho. Je to otázka vkusu.

anonym

Libanonky – zejména od doby, kdy v Bejrútu žije Blanka Matragi…

marci1

Pro Čechy ty naše, pro Libanonce ty jejich. 🙂

cochee

Odpovím ti citátem z Haška:
„Hezký holky jsou po celým světě, pane vachmajstr.“

Josef Švejk na četnické stanici v Putimi.

Nuk nuk

Každý má jiný vkus.

Elk

Nevím! Libanonky jsem neviděl, jsou asi hodně ošklivé, když si je musí jejich muži zakrývat natolik, že jsou některým vidět jenom oči.
Navíc je to nehygienické být celý život pod plachtou…i seno se zapaří…
Češky jsou fajn ženský, tak jsem si jednu vzal – nemusím mít harém – a jsme spolu cca …dost dlouho – 31 let.
…a líbááánky máme taky…

MonkeyKing

Já jsem nejhezčí