Lgee

Jsou celkově tišší počítače, nebo notebooky?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

To je jedno, nové počítače a notebooky jsou všechny tiché. Macbooky nemají větráky, takže ty jsou kompletně tiché. U počítače je zpravidla větrání, které je u nových počítačů tiché, ale teoreticky by měly tedy být hlučnější počítače, kvůli větrání.

Další odpovědi
elkon

Záleží na jejich konstrukci.

cochee

Dotaz naprd, notebook je taky počítač. Pokud je nepřenosný počítač low-endové třídy a vystačí si s pasivním chlazením, bude úplně potichu; nekvalitně navržený „herní“ notebook může ryčet jak kráva. I tu i onde jsou kusy z obou konců výkonového spektra (z toho plyne pasivní/aktivní chlazení a z toho plyne potenciální zdroj hluku).