hanny 2

Jíte „mořské plody“? A jak je připravujete?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano jím. Bohužel přípravu nevím, je to různé. Ale receptů je spousta.

Další odpovědi
frenklins

Ahoj-tak třeba krevety(neloupané-velké-nejlépe tygří)je asi nejlepší nechat marinovat v citr.šťávě s oliv. olejem+se může přidat trošku nasekaný chilli papričky.Nechat alespoň 2 hodiny marinovat(lépe přes noc) a poté už jen ogrilovat nebo doma na pánvi opéct na oliv oleji-lahůdka neskutečná.Lze podávat s toustíkem.