Ještě jednou ke konci světa. Víte toto?

V uvedeném datu v r.2012 dojde k události, kdy země, měsíc a slunce se ocitnou v jedné přímce, směřující do středu naší galaxie. K této události dochází každých cca 26000 let a v minulosti byla spojována s masovým vymíráním živočišných druhů.
Jen tolik k zamyšlení.
http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&sou­rce=hp&q=Mesic,ze­me,Slunce+v+prim­ce+do+stredu+Ga­laxie&btnG=Vyh­led%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+­Google&lr=&aq=f­&aqi=&aql=&oq=&gs_rf­ai=

http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&sou­rce=hp&q=
Doplňuji:
neříkám přece, že BUDE konec světa.Uvedený zdroj je dobré si PŘEČÍST.Není to pochybnost o BOHU,ale spíš úvaha, jestli se k Němu neobrátit.Co když vyhynou jako druh zrovna ti KRITICI,kteří pochybují a neradi slyší o BOHU?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jasně že konec světa přijde,ale pochybuji,že by to bylo v roce,který uvádíte Vy. Chováme se k přírodě,res­pektive k zemi sobecky,tak co taky jiného čekat.
Doplňuji:
Tak abych na oko začala dělat,že věřím v boha,jen abych neumřela? Pro mě nepřipadá vůbec v úvahu,to raději zemřu s pocitem,že nejsem pokrytec.

Další odpovědi
quentos

a co s tím udělá Váš všemohoucí Bůh, kterým se tady pořád tak oháníte?

Wareg

Vážená paní, vážený pane,

konec světa nastane v historii již poněkolikáté. Osobně, až najde toto datum, den předem si nechám vychladit basu lahváčů, flashku domácí slivovice, vytáhnu proutěné léhátko a celých 24 hodin budu čekat, až přijde ten zázrak zvaný konec světa. A pokud se nějakou čirou náhodou opět nedočkám, posmutněle odtáhnu domů, neboť jsem se na to masové vymírání živočišných druhů ze srdce již min. 3 roky těšil.......

aramah

Konec světa?já jsem kdesi četla že to má vypuknout v roce 2020!už toho bylo řečeno a stále nic! takže ráno hezky do rachoty a nemyslet na kravyny…

Miroslavst

Tak to tedy nevím jak to bude s tím koncem světa, ale zajímá mě jiná otázka.
Co si Stvořitel s námi všemi počne?

mosoj

Otázka je zajímavá a k této události určitě dojde. Nejde ale jenom o měsíc, zemi a slunce. V jedné přímce se ocitne více planet
naší sluneční soustavy ( nevím jestli všechny
nebo nějaká ne a hledat nebudu ). K řazení planet do přímky nastává postupně už několik let.
Otázka je, co to udělá s gravitací a všemi těmi silami které působí na naši zemi z vesmíru. Jisté je, že tyto síly mají vliv na vulkanickou činnost na naší planetě.
A v danou chvíli se budou sčítat.
Pokud sledujete vulkanickou činnost, již několik let má neustále stoupající tendenci. Dá sledovat i na inetových serverech.
Co udělá vulkanická činnost nám nyní v nepatrném měřítku předvedla islandská sopka. Takže dočkejme času.

p.s. S názory týkající se víry se zaj-po nesouhlasím a dost razatně jsem se proti nim ohradil. Ale nevím proč bych ji urážel za hodnotnou otázku.

RAB

To je možné, že to nastane, ale proč by to mělo něco znamenat?
Proč vůbec má dojít ke konci světa právě tento rok?

dudu

Spoléhám se na Nostradama, předpovídá sice mnoho nepříjemností, ale konec světa umístil až někam okolo roku 4500 n.l.

Wareg

Otázka mi byla smazána, proto volím diskuzi, třeba vydrží déle! 🙂

Myslíte, že je uživatel „ZAJ-PO“ skutečně oddaný víře nebo si z nás pouze utahuje?
Co jsem si tak pročítal zdejší „verbální“ boje mezi uživatelem ZAJ-PO a ostatními uživateli, zdá se mi, že ZAJ-PO pouze vyrypuje a svou víru hlásá v úmyslu rozbouřit hladiny doposud klidných vod. Protože aby byl někdo na počítači „1 měsíc“ (viz. její profil) a do toho se ptal na tiskárnu, foťák (USB kabel atd.) atd. a přitom nepodlehl pokušení neutrousit něco o víře a samotném Kristu, se mi zdá zvláštní.

Co vy na to?

kropitko

uvidíme,mě taky pořád něco mažou. No hladiny bouřím i já. Ony jsou jen relativně klidné. Mimochodem,já nechci nic rozbouřit,jen upozornit na virtuální účty??? Které jsou založené účelově.

Wareg

Já už jsem odešel z několika serverů, protože lidská hloupost se závistí v zádech nedala několika lidem spát a museli si vytvářet nové a nové nicky, pod kterými uráželi a kritizovali… Je to smutné, ale i toto je lidská vlastnost.

kropitko

koukněte do mé diskuze o diskuzích,moc hezký…

anonym

Diskuze o diskuzích – to mně tady scházelo.
Ta argumentace, různá doporučení – pohoda.
I proto už nelezu na různé jiné stránky.
Ale asi není vyhnutí,když..