_Bůh_

Jedná se stále o válku, když se jen střílí do civilistů?

Válka je mezi dvěma stranami, které spolu válčí. Co když ale jen někdo střílí do civilistů? Je to stále válka, nebo jen terorismus?
Jasně, je úctyhodné, že bourají ty nevzhledné králíkárny, aby se na jejich místě postavily normální domy (demolice dneska stojí taky nehorázný peníze), ale mohli by přeci jen počkat, až v těch domech nebudou lidi.

Foto: Rusy zničené město Borodyanka, ve kterém nebyli žádní ukrajinští vojáci. Zdroj: Twitter @nexta_tv

Odpovědi
Ametyst

Masmedia milují senzace, a válka táhne. Vždyť o ní psali, když ještě nevypukla. Místo informování vyvolávají emoce už v nadpisech, tak co to je? Nemají žádnou zodpovědnost za lži, že třeba používají fotky z roku 2014. Takže- co my víme.

Lotr2008

Historia magistra vitae