JájsemRaibek

Jedná se o vlastenectví?

Po shlédnutí několika videí, kde je zpívána Ruská hymna je vidět při zpěvu velice dobrou náladu všech lidí, mnoho lidí se aktivně zapojuje do zpěvu a Ruská hymna je hojně oslavována.
Nechci se nikoho dotknout, ale ještě jsem neviděl takovou slávu při zpěvu naší hymny.
Jedná se ze strany Rusů o projev vlastenectví?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=h9RwYPsVpfM

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě se nejedná o projev vlastenectví, ale o projev radosti a dobré nálady.

Další odpovědi
led

Možno vás to mnohých prekvapí, ale v Rusku majú ešte veľa vlastencov, ktorí sa za to nehanbia.

PS. Trošku si rypnem: koľkí z vás vedia všetky slová Českej hymny a dokonca ju vedia aj zaspievať? (nepýtam sa či falošne, nie každý je Pavaroti)

Kepler

Být to u nás se stejně bombastickým doprovodem, asi bych se taky nechal strhnout. Musel to být pro ty Rusy silný zážitek, řekl bych, že šlo o směs vlastenectví a radosti.

mosoj

To víš že se jedná o vlastenectví. Je na tom něco špatného? Pro mnohé Čechy něco nepochopitelného.

zjentek

Není divu. Putin se ve svých projevech chová před celým světem způsobem, který v prvé řadě dodává sebejistotu a odvahu jeho vlastnímu národu. To nám Zeman nedělá.

Aktivně se zde zapojím do názoru vlastence: „Zeman ze mne dělá úplný hovno!“ ;(

Pro škarohlídy a hnidopichy: Ne, není to pravda, za svůj osud si NEMŮŽE každý sám.

Kryšpín

Nevěřte tomu u nás v české kotlině je ještě větší vlastenectví, pokud by se stal zázrak v hokeji neb fotbale, tak hymna, vlajky na autech, shromáždění na náměstích a další předčí Ruské švitoření

Vojta24

Ruská televize tyto záběry natáčí s naprosto jasně proškoleným komparzem který rozmístí do davu a kamera se pak na jednotlivé komparzisty zaměřuje a natáčí ty jejich naučené exhibice náhorní hrdosti. To je standardní postup v každé diktatuře která si je vědoma toho, že její mediální obraz je klíčový pro její budoucí moc … teoreticky by tam všichni u toho mohli chrápat a ruská televize by stejně natočila křepčící veselý dav jen s vlastním komparzem 🙂

Vojta24

takový Trump mívá běžně při svých projevech v davu tzv. roztleskávače a přitakávače … ti mají za úkol rozpumpovat dav, když trump žblebtne nějaký ten nesmysl na který je jeho tupá mysl hrdá, roztleskávači okamžitě jedou, řvou, tleskaj, jásaj, mávaj rukama pobízí ostatní v davu … kamery které točí záběry z akce se pak na tyto nejaktivnější elementy v davu přirozeně zaměřují, výsledný dojem je úplně jiný než jaký by dav vydával bez těchto manipulátorských tri­ků.