katsumi

ječné zrno -můžu s tím na pohotovost?

Mám asi 2 týdny ječné zrno a včera se mi dost zvětšilo a od té doby dost bolí. Jsem na delší návštěvě v jiném městě a nemám tady doktora. Můžu s tím normálně jít na pohotovost nebo musím k očaři? A tomu se můžu rovnou objednat? Tam bych ale musela čekat a to oko je vážně nepříjemné.

Odpovědi
zzzzz

Klidně jděte normálně na pohotovost, nevím jak je to tam kde jste, ale u nás ve fakultce kde je pohotovost se chodí přímo na oční oddělení.

anonym

Zajdi si na pohotovost – chirurgii, doktor hnisový váček nařízne nebo propíchne a vydesinfikuje.
Očař ani obvoďák s tím nic dělat nebudou.