Themeansar

Je zde vše jenom o tom udělat dobrý obchod?

Podívejme se na propagandu a cenzuru z pohledu dobrého obchodu, najednou nám dojde že aby ti, co jsou nahoře mohli dělat dobré obchody tak ti co jsou dole nemohou dělat dobré obchody, dobré zboží nepotřebuje reklamu ani monopol.

Odpovědi
Drap

Ne, neni

elkon

Mluv za sebe. To co tobě dojde nikoho nezajímá.

Pepa25

Blahopřeji, jste velmi zdatný manipulátor.

aliendrone

Milej zlatej, obchod je JEN OBCHOD, ale takový ZÁSUN DO KARTÁČE… 😉 😁 😁

Pepa25>>> Cítím se URAŽEN! Manipulátor je přeci aliendrone (a konspirátor etc.), ale házet mě do stejného pytle… 😕

NJN, typicky havloidně odfláknutá odpověď, co dodat! 😉 😁 😁

petrph

No ano, tohle prosím studuje ekonomie jako vědní obor. Ono jde totiž o to, že i „..dobré zboží potřebuje reklamu“ protože i ti dobří podnikatelé pracují v konkurenci mezi sebou.