Toruk

Jaké máte zaměstnání? Jsou zde učitelé? A studenti? A rentiéři?

Já jsem konstruktér, designér
Doplňuji:
Na učitele jsem se ptal, protože mě napadlo, že smysl jejich práce má hodně společného s aktivitou zdejších Odpovědí. Není v tom náznak výsměchu. Učitelování je bezva, já jsem před lety vedl PC-kurz a bavilo mě to velmi. Nepochybuji o tom, že je tu víc učitelů, než jen quentos- tak se nestyďte 🙂 Jinak díky za odhalení těm co odpověděli… pomalu se tu vytváří profily „rádců“ (když radíme, tak proč ne rádci).

Nejlepší odpověď
quentos

ano, jsou zde učitelé a rentiéři – jsem obojí v jedné osobě, taky překladatel

Další odpovědi
BEAES

Vedoucí obchodu, poradkyně.

fortin

Zedník obkladač, Brno.

Vero

Studuji dálkově a práce… no, brácha říká, že mně zbývá se jedině dobře vdát!! :D Ale jako rentiérku si taky sama sebe umím představit!! :))

rosa

Jsem uklízečka s vysokou školou

Miroslavst

Údržbář a vše kolem firmy. Prostě takový ferda mravenec-práce všeho druhu.
To Ilines: V důchodu nebudeš jíst?

Gorouš

Student oboru lékařství.

afro.minerva

V posledním zaměstnání před těhotenstvím jsem byla osobní asistentka vedoucího technických projektantů v německé firmě.

Zlatomuska

No, já jsem na pracáku, po materské mi nic jiného nezbylo. S malým mě nikdo nezaměstná, jsem bez otce sama a někdy to stojí víte za cco…je to nárocné. Porád si ríkám, ze musím být silná,a le kde má clověk tu sílu uz brát?

kvikal

student, obor design interiéru, jižní čechy

anetadela1

Chystám se podnikat. Brzy si otevřu krámek se spodním prádlem.

anonym

nástrojař-strojní zámečník,Severní Čechy.

iwetax

Nyní na rodičovské dovolené. Předtím dělnice v továrně na automobilové součástky.

Misak22

Já dělám na bagru (kolové rypadlo).

anonym

No a ja,se vareni uz asi nezbavim,snad v duchodu. P.S.Ale ano Miroslave,budu jist,ale uvarit si kazdy druhy den-je parada.

FOG

Carpenter – stavar.

Tata

Já jsem modelář,v zaměs­tnání si hraji s modely. Čím jsem starší tím se víc vracím do dětských let.

Nikuška

já studuju Hotelovou školu :)

ReHu

Já jsem OSVČ. Už 15 let. Naprostá spokojenost. Ale pracuju na reziduálním příjmu.

lenďatá

Pracuji doma na počítači.Skvělé!!!