Martina44

Je uznatelný důvod reklamace, když mi bota dře nohu do krve? Opatenka nepomáhá. Btw: A3 sport

Boty jsou neposkozene, kupovane v srpnu, nevhodný dárek :(

Odpovědi
McArthur

Označení nevhodný dárek nepomůže, ale reklamovat se to může přímo z důvodu nemožnosti nošení boty. Když to obchodník nepřijme, doporučím zajít k lékaři a nechat si napsat lékařskou zprávu a s tou boty reklamovat. Pokud ani to nepomůže, zbývá soud. Jednoznačný výsledek bych ale neočekával.

Poznámka: Nemožnost nošení boty ale nesmí být způsobena menším číslem boty. To musí odpovídat Tvé noze.