zdennyve

pořídila jsem si halenku od českého výrobce s tak zvaným tygřím vzorem.Po druhém praní je halenka plná hnědých fleků!

nedá se nosit. mám ji ukázat prodejci? Má to cenu?Podotýkám,že používám stále stejný prášek.První praní v pračce a v pořádku,druhé v ruce a hrůza!

Odpovědi
terry

Určitě bych zašla s prod. dokladem k prodejci.
Otázka je, jak je seriozní a jak rekjlamaci přijme.
Může přijmout a poslat výrobci, může přijmout a vrátit peníze, může se vymlouvat na špatné praní, může …

jmhad

Opět stejný případ.Podat reklamaci a když bude zamítnuta,tak se obrátit na znalce /zapsáni jsou na Krajském soudu/.Pokud on uzná,že mám pravdu,tak mi prodejce vrátí penízky,uhradí znalečné i cestovné.Když ne,mám smůlu.Takže jde o to,zda se to vyplatí.Ale každopádně reklamaci podat!