Vrácení peněz od hyperslev za chybně uvedenou informaci

Koupila jsem na internetu vikendovy pobyt v Lednici od hyperslevy.cz , na voucheru bylo napsano, mimo ktere e terminy neplati, ale problem je v tom, ze tam nebylo uvedeno, ze neplati v cervenci a srpnu. Chtela jsem ho reklamovat ale napsali mi, ze informace o tomto byla na strankach, ale nikde jinde ne. Ja jsem si to tam sice precetla, ale bylo to pouze na jedne strace, ktera byla archivovana a zbylo z te slevy jenom to, ze neplati mimo nejake terminy, ale ani jedno z toho nebylo prazdniny. proste bylo to jenom na jedne stranfce na netu, v mailu nic takovyho nemam a na voucheru taky ne. uchtela bych vedet jaka jsou moje prava kdyz na tom voucheru ta informace ze to neplati v cervenci a srpnu, neni uvedena. chci vratit penize, musela jsem do jineho hotelu. oni mi rekli ze to tam bylo, a tudiz penize nevraci. hrozila jsem obch. inspekci, ale neodepsal mi zatim nikdo. co muzu jeste udelat? dekuji.

Odpovědi:

Bronzový

V potvrzení na email by měly být veškeré nutné informace, pokud nejsou, pohroz stížností na ČOI :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.