Jak se postupuje při reklamaci pokud,reklamované zboží zasílají přepravní firmou?

jedná se o to jestli musí tedy 30 den reklamace,zaslat zboží nebo stačí jen vyrozumění o vyřízení reklamace jak mi bylo řečeno?? děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Na vyřízení reklamace je 30 dní, jak je to s posláním zboží to nevím.

Poslání zboží PPL, ČP, DPD, GLS trvá pracovní den, podle toho co slibují tak ten den bych neřešil.

Myslím přepravu od prodejce k Vám. Přepravu od Prodejce k servisu a od servisu zpět k prodejci se musí stihnout do těch 30 dní.

Další odpovědi
jmhad

Na vyřízení reklamace je 30 dnů.K tomu bych toleroval dobu potřebnou na přepravu.Razítko podání by ale mělo být onen třicátý den.Pokud to takhle nebude,mám nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz.