Tara48

Co dělat když vám zásilková služba pošle špatně peníze?

Vrátila jsem zpět halenku (nevyhovoval střih a velikost)za 399 kč a zásilková služba mi poslala jen 303 kč.Co udělat abych dostala celou částku zpět a nebo proč zaslali jen tuto částku.

Nejlepší odpověď
Drap

Domluvit se s nimi, třeba strhli poštovné, popřípadě poplatek za pouřívání věci. Další možností by bylo vymáhat to soudně, ale pro těch pár korun se to vůbec nevyplatí.

Další odpovědi
hanulka11

zřejmě si odečetli poplatek za zaslání, buď ráda že ti vůbec peníze vrátili