Complex

Je tu někdo, kdo nikdy nespí?

Nejlepší odpověď
Edison

Čort. Ten nikdy nespí. To bys mohl vědět. Je to i v mnoha pohádkách (a ne jen v nich) zdůrazňováno.

Další odpovědi
aliendrone

Čerta už uvedl Edison, já jen dodám, že když občas někam čert nemůže, tak KOHO tam nastrčí? A Ďáblovi pohůnci po vzoru svého pána TAKÉ NESPÍ! ;) :D :D

Edison

Aliendrone, ale to, že by bába, nebo ženská nemohla spát už nikde řečeno není… 😉 Nespaní je tedy „výhradní povinností“ čortů, i coby ďáblových pohůnků, jak jsi je hezky nazval. 😉

aliendrone

Není to tak dávno, co jeden (přesněji JEDNA) Ďáblova pohůnkyně vehementně tvrdila, že stačí spát 2h denně, myslím. Dvě, jedna, NIC > rozdíl je zanedbatelný, nemyslíš?

A vůbec – nedivil bych se, kdyby naspala ZÁPORNÝ počet hodin – tedy např. –6! Znamenalo by to v praxi, že může škodit, proklínat a zaklínat HODNÉ, krásné a úžasné bytosti (jakou jsem třeba JÁ) 30 hodin denně! To víš, kouzla a čáry! ;) :D :D

Edison

Nojo… jenže to je čarodějnice! Ale to nic není… Jedna ministrině práce tuhle vykřikovala v bedně, že je u ní normální, že přide o půlnoci s práce domů a vstává ve 4, aby byla před šestou v práci, bo si to tak Bureš přeje… Už jí vidím, jak to takhle dělá šest dní v týdnu, 25 dní v měsíci celý rok… Myslím, že by ji brzo vodvezli nejřív na intenzivku a hned potom do blázince, bo tohle nemůže normální člověk vydržet. A vona tvrdila, že to je tak přece normální (tedy že by to tak měli dělat všici)… Jsem málem vyhodil bednu z vokna…