Avatar uživatele
Illines

Taky se vam nechce spat?

Mne se nechce ani jednu noc,ale den taky neprospim.Co stim?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, redy, anonym, anonym před 4110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Až se tělo unaví, tak si řekne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

co s tím? nechat to bejt – když je někdo sova od přirození, chodí přirozeně pozdě spát, proč to měnit, to by pak člověk nebylů schopnej nic dělat. Jsem taky ten případ. O víkendech, letních a zimních prázdninách většinou nasazauju noční režim. Mimo uvedená obsobí se mi tak 2× – 3× do týdne poštěstí, že do práce můžu až odpoledne – to si den předtím taky vždycky s chutí zaponocuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nic s tím nedělat, hlavně ne oblbovat mozek nějakou hnusnou chemií. Tělo samo moc dobře ví, proč je tak aktivní. Také mám někdy takové období. Nedávno jsem nespala dva dny a vůbec jsem nebyla unavená. Buď jsem měla „naspáno“ nebo v sobě takovou energii, že jsem nějak spát nepotřebovala. Když se to stane, to se pak vrhnu na věci, které jsem zase jindy z nedostatku času (nebo z lenosti – no přiznejme si to:-) nestíhala (flákala). Je dobré umět naslouchat svému tělu, relaxovat, ale také ho aktivně používat, ono se odvděčí tím, že bude spokojeně fungovat. Jen neboj, až budeš opravdu vyčerpaná a unavená a spánek bude zapotřebí – usneš i vestoje:-)
Doplňuji:
Je ale také pravda, že často to není pohodou a dostatkem energie, ale hlavně depresivními stavy, stresem, podrážděností nebo jinou chorobou a tělo po spánku touží, je vyloženě vyčerpané a ne a ne usnout. Dlouhodobá insomnie už patří do rukou lékaře, neboť se mohou přidat další zdravotní problémy.

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vydrísek

Když nemůžeš usnout znamená to POPLACH!! Možná si upír!! Upíři nespí nikdy

Doplnuji:
Nestane se ti někdy že cítíš krev?? Máš na ni i někdy chut??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

.. to ja jsem vzhuru pres pulnoc jen jednou do roka , a to je bude za par dni .. :)
chodim spat ve 22.00 , max. 22.30 , dele nevydrzim .. :)
a v noci jdu jednou na WC a to si ani nerosvitim.. , abych se nahodou " neprobudila " .., jednou jsme si tu o tom psaly s Deli, ta to ma take nejak tak .. :) -iv-

před 4110 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek