Illines

Taky se vam nechce spat?

Mne se nechce ani jednu noc,ale den taky neprospim.Co stim?

Nejlepší odpověď
kapka

Až se tělo unaví, tak si řekne.

Další odpovědi
quentos

co s tím? nechat to bejt – když je někdo sova od přirození, chodí přirozeně pozdě spát, proč to měnit, to by pak člověk nebylů schopnej nic dělat. Jsem taky ten případ. O víkendech, letních a zimních prázdninách většinou nasazauju noční režim. Mimo uvedená obsobí se mi tak 2× – 3× do týdne poštěstí, že do práce můžu až odpoledne – to si den předtím taky vždycky s chutí zaponocuju.

Damiana

Nic s tím nedělat, hlavně ne oblbovat mozek nějakou hnusnou chemií. Tělo samo moc dobře ví, proč je tak aktivní. Také mám někdy takové období. Nedávno jsem nespala dva dny a vůbec jsem nebyla unavená. Buď jsem měla „naspáno“ nebo v sobě takovou energii, že jsem nějak spát nepotřebovala. Když se to stane, to se pak vrhnu na věci, které jsem zase jindy z nedostatku času (nebo z lenosti – no přiznejme si to:-) nestíhala (flákala). Je dobré umět naslouchat svému tělu, relaxovat, ale také ho aktivně používat, ono se odvděčí tím, že bude spokojeně fungovat. Jen neboj, až budeš opravdu vyčerpaná a unavená a spánek bude zapotřebí – usneš i vestoje:-)
Doplňuji:
Je ale také pravda, že často to není pohodou a dostatkem energie, ale hlavně depresivními stavy, stresem, podrážděností nebo jinou chorobou a tělo po spánku touží, je vyloženě vyčerpané a ne a ne usnout. Dlouhodobá insomnie už patří do rukou lékaře, neboť se mohou přidat další zdravotní problémy.

vydrísek

Když nemůžeš usnout znamená to POPLACH!! Možná si upír!! Upíři nespí nikdy

Doplnuji:
Nestane se ti někdy že cítíš krev?? Máš na ni i někdy chut??

anonym

.. to ja jsem vzhuru pres pulnoc jen jednou do roka , a to je bude za par dni .. :)
chodim spat ve 22.00 , max. 22.30 , dele nevydrzim .. :)
a v noci jdu jednou na WC a to si ani nerosvitim.. , abych se nahodou " neprobudila " .., jednou jsme si tu o tom psaly s Deli, ta to ma take nejak tak .. :) -iv-