Alesh

Je toto týrání, pokud mi přítelkyně servíruje rohové díly bublaniny?

Přítelkyně dnes ráno vstala, aby mi k snídani upekla bublaninu. Před chvílí jsem vylezl z pelechu, probudil mě vonící oběd. Uvařila mi čaj a na stůl mi přistály 4 kousky bublaniny, ale pozor!!! Jen jeden kousek byl středový, další dva krajové a ten poslední byl dokonce rohový!!! Je toto týrání?

No, tak mi to nějaký úzkoprsý hnidopich smazal, ale admin to po zralé úvaze vrátil zpět s jemně modifikovaným názvem. No, nic. Každopádně další dva dny jsem již měl bublaninu bez okrajů! 😉

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, je to rozmazlování. Buď rád, že ji máš. Doufám, že jí její péči o Tebe vracíš ! 🙂

Další odpovědi
gecco

Je… Rozhodně ano – už proto, že my, někteří, si musíme snídani připravit sami…!
;-D
Ještěže jsem si ke snídani udělal steaky.
😉
Doplňuji:
Jen ještě dodám – takovéto zážitky si zapisuj do ´deníčku´, časem ji to přestane bavit, tak ať se můžeš ´potěšit´ aspoň ve vzpomínkách.
😉
A přítelku pozdravuj.
😉

johana 56

Pro někoho týrání,pro jiného vrchol slasti chuťových buněk.
Když dostanu ke kávě alespoň jeden krajový kousek bublaniny,jsem ochotna slíbit hory,doly i s vyhaslou sopkou.

anonym

Ano, jistě, je to na žalobu, tvoje přítelkyně by tě měla udat za nadměrné povalování a nevděk, za to se fasuje minimálně podmínka.
Doplňuji:
Ovšem, ty jí můžeš žalobu oplatit, svedla bych to na úmyslné prznění těžce vypracované figury nevhodnou stravou.

zzzlatokopka

Je, seš tyran:-DDDD

fcoop

To je opravdu nelidské.
Buď rád,že si strhla bezděčně masku – od tohoto okamžiku ji budeš vidět jinou optikou.

quentos

Není.
Já by ti nas*al, a ne že bych ti napek, když si toho nevážíš.
Doplňuji:
*bych

anonym

Inu každý den není posvícení,příště budete o hladu,pevně v to doufám a taky doufám v to,že vaše služka,ve svém zájmu, brzy od vás veme do zaječích.
Doplňuji:
Tohle může napsat jen dementní rozežranec.

postcd

někdo koláč nenakrájí celý ale nechá na plechu a odkrajuje. To znamená, že obvykle nekrájí odprostřed a proto první jsou rohové a krajové.

pizlicka

si děláš pr…el??!! tak to budu sedět na doživotí,protoze ja nepeču vůbec.

cochee

Lol. Ty jsi přesný opak mojí máti. Pokud něco takového peče, nemám šanci na okrajové příp. rohové části produktu, protože si to uzurpuje pro sebe. Nemám ji rád ☹

😁

anonym

Gecco, nežli, včera jsi řikal, že dnes bohužel budou jen fazole a suchej chleba 😁

gecco

Fazole jsem měl v týdnu – výtečné…
Dneska je na programu suchej chleba, okurkovej salát a pečenej pstruh. A k večeři se uvidí – asi ´drobet´sejra a červený…
😉

anonym

Rohový je na krásu, nebo jak se to říká

gecco

Na krásu je studený kafe, ne?
😉
No – na mne nezafunguje ani kafe z mražáku…
😉

anonym

Aha, no ještě štěstí, že tady seš, já bych to zas všechno zvorala, buď rád, žes snídal, jaks snídal, já zas jen ty svý pampelišky, dnes s banánem.

anonym

…skládala mu pentagram z buchet a on si ještě stihuje.

Awe

Neber ten život tak vážně…Nebo tě z toho klepne :)