Zlatý

Je toto týrání, pokud mi přítelkyně servíruje rohové díly bublaniny?

Přítelkyně dnes ráno vstala, aby mi k snídani upekla bublaninu. Před chvílí jsem vylezl z pelechu, probudil mě vonící oběd. Uvařila mi čaj a na stůl mi přistály 4 kousky bublaniny, ale pozor!!! Jen jeden kousek byl středový, další dva krajové a ten poslední byl dokonce rohový!!! Je toto týrání?
---
No, tak mi to nějaký úzkoprsý hnidopich smazal, ale admin to po zralé úvaze vrátil zpět s jemně modifikovaným názvem. No, nic. Každopádně další dva dny jsem již měl bublaninu bez okrajů! ;-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne, je to rozmazlování. Buď rád, že ji máš. Doufám, že jí její péči o Tebe vracíš ! :-))

Další odpovědi:

Zlatý

Je... Rozhodně ano - už proto, že my, někteří, si musíme snídani připravit sami...!
;-D
Ještěže jsem si ke snídani udělal steaky.
;-)
Doplňuji:
Jen ještě dodám - takovéto zážitky si zapisuj do ´deníčku´, časem ji to přestane bavit, tak ať se můžeš ´potěšit´ aspoň ve vzpomínkách.
;-))
A přítelku pozdravuj.
;-))

Stříbrný

Pro někoho týrání,pro jiného vrchol slasti chuťových buněk.
Když dostanu ke kávě alespoň jeden krajový kousek bublaniny,jsem ochotna slíbit hory,doly i s vyhaslou sopkou.

Stříbrný

Ano, jistě, je to na žalobu, tvoje přítelkyně by tě měla udat za nadměrné povalování a nevděk, za to se fasuje minimálně podmínka.
Doplňuji:
Ovšem, ty jí můžeš žalobu oplatit, svedla bych to na úmyslné prznění těžce vypracované figury nevhodnou stravou.

Bronzový

Je, seš tyran:-DDDD

Zlatý

To je opravdu nelidské.
Buď rád,že si strhla bezděčně masku - od tohoto okamžiku ji budeš vidět jinou optikou.

Zlatý

Není.
Já by ti nas*al, a ne že bych ti napek, když si toho nevážíš.
Doplňuji:
*bych

Inu každý den není posvícení,příště budete o hladu,pevně v to doufám a taky doufám v to,že vaše služka,ve svém zájmu, brzy od vás veme do zaječích.
Doplňuji:
Tohle může napsat jen dementní rozežranec.

Bronzový

někdo koláč nenakrájí celý ale nechá na plechu a odkrajuje. To znamená, že obvykle nekrájí odprostřed a proto první jsou rohové a krajové.

Bronzový

si děláš pr....el??!! tak to budu sedět na doživotí,protoze ja nepeču vůbec.

Stříbrný

Lol. Ty jsi přesný opak mojí máti. Pokud něco takového peče, nemám šanci na okrajové příp. rohové části produktu, protože si to uzurpuje pro sebe. Nemám ji rád :-(

:-D

Diskuze k otázce

Stříbrný

Samba

Gecco, nežli, včera jsi řikal, že dnes bohužel budou jen fazole a suchej chleba :-DD

Zlatý

gecco

Fazole jsem měl v týdnu - výtečné...
Dneska je na programu suchej chleba, okurkovej salát a pečenej pstruh. A k večeři se uvidí - asi ´drobet´sejra a červený...
;-)

Stříbrný

Samba

Rohový je na krásu, nebo jak se to říká

Zlatý

gecco

Na krásu je studený kafe, ne?
;-)
No - na mne nezafunguje ani kafe z mražáku...
;-)))

Stříbrný

Samba

Aha, no ještě štěstí, že tady seš, já bych to zas všechno zvorala, buď rád, žes snídal, jaks snídal, já zas jen ty svý pampelišky, dnes s banánem.

anonym

...skládala mu pentagram z buchet a on si ještě stihuje.

Bronzový

Awe

Neber ten život tak vážně...Nebo tě z toho klepne :)

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.