Lgee

Lze poznat zlatokopku podle oblečení (např. výrazné líčení, výstřih a podpatky)?

Kamarád šel s jednou holkou na rande, pěkná, ale výrazné líčení, výstřih a podpatky, je to zlatokopka?

Nejlepší odpověď
da ny

Podle vzezření a oblečení se zlatokopka nepozná ;-D
Je to dívka, která se cítí dobře upravená, nalíčená atd.
Je jich minimum, žít ve zlaté kleci je peklo!

Další odpovědi
marci1

Není. Zlatokopka je označení pro atraktivní ženu, většinou mladšího věku, která se zajímá především o bohaté zralé muže. Je velice podnikavá a oceňuje vše, co je materiální povahy. Ráda se pohybuje v luxusním prostředí, barech a restauracích, na společenských podnicích, v exotickém prostředí.
Neustále potřebuje finance na ty nejdražší věci – telefony, auta, byty, kosmetiku, oblečení a podobně. Potřebný obnos získává zlatokopka právě od starších zámožných mužů výměnou za svou společnost a případné další služby. 🙂

Zdroj: http://kdojeto­.superia.cz/han­live/zlatokop­ka.php

Smackdown

Výborné na jednu noc,a upustit od toho,je to osoba aby za každou cenu chytla chlapa.

bububabu

Tohle jsou zlatokopky. Na vzhledu nezáleží jak vidíš v tomto videu, doporučuji shlédnout do konce :)
https://youtu­.be/cXZuuLX58bs?lis­t=PLECB58B9C76857F­55