Lgee

Proč jsou zlatokopky většinou ty hodně hezké holky s perfektními rysy v obličeji a vypracovanou postavou?

Nejlepší odpověď
iceT

Zboží aby se prodalo, musí mít lákavý obal.

Další odpovědi
marci1

Pracují na sobě, aby vybraného boháče zaujaly a mohly být tak jeho vhodným okrasným „doplňkem“. 🙂

Mc Merkurion

… protože je to většinou to jediný co maj >>> krása a když už mám bejt za blbce, že se nechám nějakou škubat, tak ať stojí za to …

klumprt

Kdo chce dobývat zlato, musí mít na to vercajk.

eleonnore

Protože bohatí muži chtějí platit za pěkné „zboží“ :)
A ty pěkné ženy mají většinou také větší sebevědomí na to takového muže sbalit.

Je to obchod. Kráska mu v rámci své osoby poskytne reprezentativní „doplněk“, boháč jí naoplátku zahrne luxusem.

redy

No, on to ten chlap ví, s kým má tu čest, platí si za sex, ne za lásku, i když časem láska může klíďo přijít.

Proč jsou hezký, no protože taková nějaká tuctová nemá nárok, ta je šťastná, když chytne chlapa, kterej si ji vezme . Pro někoho lepší bejt mladá paní než stará slečna.

Tw!st

Protože ty hnusné by ve své „profesi“ moc neuspěli. Krom toho je to nejspíš od přírody tak, že když je dokonale hezká, tak potom není dostatečně chytrá, nadruhou stranu pokud není hezká, tak je zase inteligentní na to, aby to dělat ani nemusela.

dubraro

1/ Protože by se jim v jejich počínání jinak nedařilo.
2/ Kromě toho to není tak úplně pravda.

anonym

Nejsou vždy hezké, ze spousty zlatokopek se mi občas dělá i špatně. Ale některé jsou vážně pěkné.