autacek

Je to vůbec možné, že největší problém je psychika?

Právě jsem se dočetl, že voják co dezertoval z KLDR, má žloutenku, tuberkulózu, v břiše 25cm červy, odumřelou plíci, roztříštěné dva obratle, v žaludku nedovařené zrní, velikostí i váhou pidižvík, operuje jej jihokorejský jednooký doktor v americké vojenské nemocnici, pacient se po týdnu s oblibou dívá na nějaký seriál o vojenském žoldákovi, ale největší problém má prý s psychikou. No a nedávno jsem zase četl, že jiný severokorejský utečenec to na jihu nezvládá a chtěl by se vrátit. Co myslíte, že přijde dál? Bude to pohádka o Smolíčkovi?

Odpovědi
Roman71

Každý člověk je psychicky odolný trochu jinak.
Není vyloučeno, že toho „pohodáře“ to dříve nebo později taky dostihne.. :)

ivzez

Je to možné.

zjentek

Takových případů se ve 21. století po světě událo už XY.
Většinou se to přihodí nějakýmu somrákovi, kterej nezištně chrání třeba nevinný morčátko, těžce trpící v nelidských podmínkách prostředí města, kde tento homeless má svůj home, někdo jej při tom „náhodou“ vyfotí nebo natočí záznam no a prostřednictvím crowdfundingových serverů se pak jinak spokojenému bezdomovci tímto stane ten nejhorší průser a peklo jeho života v podobě novýho bydlení, pojištění, práci, hotovosti (ta mu ale nevadí) a dalších štědrých financí na účet, no a takto psychicky týraný, vyšinutý, svobodný vagus „jim“ pak samozřejmě zdeří oknem novýho bytu a najdou ho spokojeně podřimovat někde v popelnici, atd., to je normální a přirozené… proto nepřispívat na blbosti, nezachraňovat přírodu, nedělat z ruskýho vojáka německýho a naopak a co hlavně- nepodporovat dobročinnost!!!