Pavel1212

Je to podvod?

Mám problém: Včera jsem našel brigádu, napsal jsem jim a oni mi odepsali. Mám jim prý poslat poštovní známku, jméno a příjmení atd., a 100 Kč pro případ, že by mi poslali domácí práci a já ji nevykonal (aby se přesvědčili, že o práci mám opravdu zájem). Mám jim věřit nebo raději se na to vykašlat a nic neposílat? Mamka říkala, ať se zbytečně nedám nachytat. Děkuji za vaše tipy a rady :)

Nejlepší odpověď
mojitek

Prece nikomu nebudete posilat penize za neco predem.Tohle je klasicky podvod.Nic neposilejte !

Další odpovědi
1popelka1

Je to podvod, nic neposílej!Ale divím se, že chtějí „jen“ stovku. Po známé v podobném případě chtěli dokonce tisíc.

ReHu

Já bych nic neposílala.

člověk

pokud mají adresu,sám se přesvěč