Esiskaa

Je to normální ?

Je normální že 13-leté dítě má spousty dětských zubů ?

Nejlepší odpověď
www

Nevím, co je podle tebe spousta. Většinou to probíhá takto, ovšem zdaleka to není pravidlo:

Zdroj: www.orbitklub­.cz/vse-o-zubech/detske-zuby/vyvoj-zubu-podle-veku-ditete/vypadavani-prvnich-zubu-a-rust-druhych

Další odpovědi
zzzzz

Moc dobře to není. Zcela jistě se pod nimi už tlačí druhé zuby a ty pak můžou růst křivě. Raději navštivte zubaře. Ať pak nemusíte investovat do rovnátek, ty jsou fakt strašně drahé.

arygnoc

jediným legálnym sadistom je zubár.
treba ho navštíviť.

brrrrrrrr.

blondýna112

Jak už tady bylo řečeno nevíme kolik je u Vás spoustu ale bylo by dobré navštívit zubaře. Mi je 16 let a mám také ze 2 až 3 zuby dětské.
Doplňuji:
Myslím tedy, že to zase taková hrůza nebude :)