mosoj

Je tloušťka nakažlivá ?

Doplňuji:
Tak na kongresu byli samí blázni ?

http://zena.cen­trum.cz/zdravi/no­vinky/clanek.phtml?id=80­3738

Nejlepší odpověď
marci1

Je. Pokud dlabeš s nějakým „přejídačem“ jídla, tak Tě určitě nakazí. 🙂

Další odpovědi
zzzzz

Je, všimla jsem si, že když z auta u obchoďáků vystoupí jeden tlusťoch, tak je celá rodina obézní:-((( Bohužel je to nakažlivé:-(((

Nazdar Bazar

Stejně jako zívání a lenost.

Andělé

No to jsem snad ještě nečetla nic bláznivějšího. (nemyslím Vás,ale ten bezva článek). Tak nakonec obézní lidé budou říkat, že tu obezitu na ně někdo naprskal nebo našahal. Fakt čím dál tím chytřejší jsme…:(
Možná i ti puberťáci to mají dnes virový…no nejen puberťáci, celý svět jsme napadený virem…
:)

Nevíteto?

Ne, neboj… tu si můžeš způsobit leda tak sám 🙂

Mirdas

Pokavaď si nebudete z lidí s nadváhou brát příklad co se týká životosprávy, tak určitě ne.
To by museli všichni diabetologové být také zřejmě tlustí.

Nechápavé

Určitě ne ! ;) Upřímně zasmál jsem se ;)