Janilivi

Je těžší jezdit na snowboardu, nebo na lyžích?

Odpovědi
Filosof

Na tuto otázku není správná odpověď. Každý má jiné kvality a přednosti a každý to bude mít jinak. Řekl bych, že člověk si u obou věci zvyká podobnou rychlostí. U snowboardu je problém s nohama u sebe, takže člověk často špatně padá… Ale zase se nemusí soustředit na každou nohu zvlášť :D

Tipoval bych, že LEHČÍ je to pro většinu NA LYŽÍCH, ale ruku bych za to do ohně nedal.

olek

Já umim na lyžích od malička, pak jsem se naučil i snowboard a nedá se říct, co je těžší.. ale lyže mě baví víc