Rokio

Je tenis, či box individuálním sportem?

Na oba tyto sporty jsou potřeba dva lidi, ale hrajete sami za sebe. Pokud například hrajete fotbal, či basketbal, tak jsem v týmu. Naproti tomu při běhání můžete být sami.

Odpovědi
Dochy

Musel jsem se zamyslet 😉 Ale asi se to bere podle soutěží – buď s ostatními soutěžíš sám za sebe, nebo soutěžíš v týmu spoluhráčů.

Mno… podle téhle „definice“ je pak týmovej sport i formule 1 😉

Kelt

Pokud chceš být na vrcholu i ve sportu, kde jsi fyzicky sám , bez podpory ostatních, finanční a jiné to nejde.