zjentek

Je tahle vědecká studie míněna jako ideální v právě probíhajícím, konkrétním vztahu?

viz zde:

https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/425172-jaky-je-idealni-pocet-sexualnich-partneru.html

A jaký je ideální počet vašich sexuálních partnerů? Hlasujte v anketě:

Odpovědi
anonym

0 a méně

Kdyby nebyly žádné zdravotní rizika s tím spojená, tak bych dal 123 a více. Tam by byl, ale zase problém to všechno stíhat. Bohužel takto dávám 0–3. Stačí manželka a milenka, takže dvě dobrovolnice.

dubraro

1 až 3

To je studie jak řemen. Takových „studií“ nadělám za hodinu kýbl.
To mysleli počet partnerů současně? Nebo po sobě? Nebo za celý život? A co je to partner? Ten, s kým dlouhodobě žiju, nebo i známost na jednu noc?

Pro mne je nejlepší jedna sexuální partnerka. Víc jich najednou nezvládnu, mám jen jedno přirození…

Nuk nuk

1 až 3

Články, v nichž je cosi o tom, že „vědci zjistili“ (dříve byli téměř vždy američtí, dnes jsou v módě hlavně britští a čínští vědci a občas se objeví i jiné národy) nebo o vědecké studii a pak numera o tom, kolik (procent) lidí si myslí to a kolik to, beru text s rezervou.
IDEÁLNÍ je vždy jeden. To že lidem vztahy nevyjdou nebo to s tím protějškem neumí a tak jdou časem „o dům dál“ je smůla ne výsada, ale žel to tak někdy v životě bývá. A že jsou mezi námi tací, před kterými by se zastyděl i turecký sultán a takové před nimiž by i madame Pompadour vypadala jako počestné děvče, to na faktu nic nemění.

shaman88

0 a méně

:D