ven.cik

Je tady někdo do nikdy nejezdil na lyžích nebo prkně ?

Myslim, že sáně nebo boby zkusili všichni, ale jak jste na tom s lyžemi nebo prknem…? Jezdíte každej rok, nebo jste byli jednou a už na to víckrát nevlezete ? :D

Nejlepší odpověď
M.

Lyžuji pravidelně, každý rok už od malička. Prkno budu možná letos zkoušet poprvé, pokud se mi zadaří. :)

Další odpovědi
anonym

Sáně, boby a pytel – na ničem jiném jsem nejela. Stejně se daly sjíždět pouze malé kopce ve vesnici, neboť na hory jsem nikdy nezamířila.

manon

Zkusit se má všechno :) A stejně nejlepší je prkno na vodě.

Kamionacka09

Ja stala ve skole jedine na bezkach a vubec mi to nebavilo,takze lyze u me ne..Ja si radeji zaplavu.

Damiana

Jednou stačilo. Zimní sporty mi nic neříkají. Jediné dřevo, na které jsem ochotna vstoupit v kteroukoli roční dobu je taneční parket.:-)

Orange

Asi 4 zimy jsem lyžoval, ale tuhle zimu už to neplánuju.

pizlicka

ani jednou jsem nestala na lyzich.

huxa

přesně to samé jako M. :)