Martina Lady

Je Sazka podvod?

Každý týden někdo vyhrává miliony.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Kdysi kdosi použil teorii pravděpodobnosti a spočítal, že každý má známého, který vyhrál jackpot (6 čísel) nebo alespoň nějaký ten jeho známý někoho takového zná. Jen já žádného takového znalého známého nemám a žádného vítěze jackpotu neznám. :)

Možná to bude tím, že mám „špatné“ kamarády/známé, faktem je, že u nás se zfixluje kdeco (jistě nějaké aféry pamatuješ, třeba „TV Bingo“ atd.), což ovšem NENÍ důkaz podvodu. Znám borce, který to chtěl osobně prověřit, ale nenechali ho k osudí přiblížit (prý aby ho „nezmanipuloval“), můžeš se koukat jen z dálky jako na kouzelnickém představení. Tož ti nevím. ;) :) :D

Další odpovědi
annas

Zřejmě sázející v podvod nevěří, jinak by nesázeli. Jenže, zda dostanou vyplacenou celou výši výhry, jak se stalo někdy v minulosti, to nikdo neví.

https://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/ceska-ekonomika/prvni-milionovy-vyherce-v-historii-sportky-se-priznal/r~i:ar­ticle:696073/

Myslím si, že podvod je v tom,. jak Sazka tahá z lidí peníze. Pravděpodobnost výhry je minimální, ale občas se najde ten šťastný.

Ale na losování Sportky dohlíží notář, vybírá a přepočítává míčky, takže se mně to na podvod nezdá.

Jenže v minulosti bylo osudí jiné,. prý se míčky nahřívaly nebo chaldily, aby určité vypadly přednostně.

--
Češi jsou koumácí, když se v autobusech objeviliy strojky z dovozu na tisk jízdenek, jedině naši řidiči je dokonale ovládli a na jízdenkách vydělávali. Jinde na světě se to nepodařilo.

Ale těžko říct.

Edison

Podvod v jakém slova smyslu? Vše je dle zákona, dohlíží na to státní dozor, herní plán existuje a je schválen MF… co ještě chceš?

zjentek

Nejspíše ne. Vysvětlovalo by to i zvýšený počet luxusních automobilů s SPZ CZ na silnicích.

anonym

Tak každá loterie je v podstatě trochu podvod. Protože se snaží vytvářet iluzi pravděpodobnosti výhry která je o mnoho řádů nižší než si většina zůčastněných hráčů vůbec je ochotna připustit 🙂 Na druhou stranu, nejde o nic tajného, každý si tu pravděpodobnost může snadno vypočítat, takže je to podvod jen na lidech kteří se příliš ochotně a snadno nechávají podvést, ba co víc na lidech, kteří příležitost nechat se podvést doslova aktivně vyhledávají.

Hungalabunga

Mafie která řídí sázky, nejen sazka.

ŠVINDL

VÍTE PROČ NIKDY SEM NEVSADIL A NIKDY NEVSADÍM PROTOŽE TO JE JEDNODUCHÝ PODVOD TO ŽE TAM STOJÍ NÁKÝ TROUBA A KONTROLUJE TAŽENÁ ČÍSLA PRO MĚ NENÍ KONTROLA PROTOŽE TO MAJÍ UDĚLANÉ TAK ŽE PRVNÍ ČÍSLO KTERÉ VŽDYCKI PADNE JE NEJLEHČÍ A DRUHÉ TEŽŠÍ A TŘETÍ O NĚCO VÍC A POSLEDNÍ NEJTEŽŠÍ Z TECH CO PADNOU OSTATNÍ JEŠTĚ TEŽŠÍ TAKŽE ONI MOC DOBŘE VĚDÍ JAKÉ ČÍSLA PADNOU A NĚKOMU TO ŘEKNOU Z TOHO NĚCO MAJÍ ZPĚT ABY VÍCE VIDĚLALI A JEŠTĚ SÁZEJ TROUBOVÉ KTERÉ ČÍSLA NEZNAJÍ NIKDY HAHAAHAHAAH
YOU KNOW WHY I'VE NEVER BETTED HERE AND I NEVER WILL BECAUSE IT'S A SIMPLE SCAM THERE'S AN OVEN STANDING AND CHECKING THE NUMBERS DRAWED IT'S NOT A CHECK FOR ME BECAUSE THEY'VE DONE IT SO THAT THE FIRST NUMBER THAT HAPPENS IS ALWAYS THE EASIEST AND THE SECOND IS HARDER AND THE THIRD IS A LITTLE MORE AND SO ON ICE THE HARDEST OF THOSE WHO FALL THE OTHERS ARE EVEN HARDER SO THEY KNOW VERY WELL WHAT NUMBERS WILL FALL AND THEY WILL TELL SOMEONE THEY HAVE SOMETHING BACK FROM THIS TO SEE MORE AND STILL BET ON THE OVENS WHO NEVER KNOW THE NUMBERS HAHAHAHAAH