ondra07

Královské číslo- Sazka

Určitě znáte soutěž Šťastných 10 nebo jak se tomu říká, kdy vsadíte třeba 10 čísel, z nichž první číslo je královské a když ho uhodnete, tak máte větší možnost výhry.

Potřeboval bych vědět, kdybych uhodnul královské číslo a ostatní čísla ne, tak kolik bych vyhrál. Kdybych vsadil za 10 Kč na deset čísel třeba.

A kolik losů můžu vsadit v jeden den?

Nevíte někdo?
Doplňuji:
na ten odkaz jsem se díval už před tím, ale není tam napsaného nic důležitého. Potřebuji vědět, jaká je výhra za správné královské číslo.

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud byste uhodnul královské číslo ( první tažené ) tak byste musel uhodnout i všechna ostatní čísla. V tom případě je výhra královské hry 300 000× násobek. V případě, že byste uhodnul 1. tažené číslo jako královské a ostatních 9 ne, tak nevyhráváte nic. Pokud byste vsadil jen 1 číslo a vyšlo, tak v král. hře byste vyhrál 40× násobek vložené částky. Přiložená tabulka ve zdroji :
Doplňuji:
Opr. : Pokud byste uhodnul z těch deseti jen královské číslo, vyhráváte 6× násobek.

Zdroj: http://www.saz­ka.cz/cz/lote­rie-a-hry/stastnych-10/jak-hrat/charakte­ristika/

Další odpovědi
anonym

Ono, vysvětlování je na dlouhé lokte a proto odkaz : http://www.saz­ka.cz/cz/lote­rie-a-hry/stastnych-10/jak-hrat/navod-a-sazenka/

zjentek

Potřeboval bych vědět, kdybych uhodnul královské číslo a ostatní čísla ne, tak kolik bych vyhrál. Kdybych vsadil za 10 Kč na deset čísel třeba.

  • vyhrál bys 6×10kč =60kč, ovšem tiket s královským by tě nestál 10, ale 20kaček ,)

A kolik losů můžu vsadit v jeden den?

  • neomezeně ..než ti dojdou prachy

Vem si někde u terminálu sazky ten tiket šť.10 a prozkoumej ho, na rubu máš ty násobky těch výher ,)
Doplňuji:
marci1: a ty v té tvé tabulce nevidíš, že pokud uhádne jedno z deseti a to královské, tak vyhrává 6ti násobek vkladu? takže 60kč? Vždyť to máš v té tabulce černé na žlutém a to není poprvé, tento tvůj rádoby moudrý specifický vjem událostí. Na mě to dělá dojem, jako když se nevědomost obalí precizním českým výkladem, tudíž skrze toto pozlátko často zastíníme ty osobní, nekopírované zkušenosti a někdy už je to hodně okaté, takže i pro dobré češtináře platí: mlčeti často zlato ..ať se tady nemusíš tak často omlouvat

majklhanz

Vsaď si radši eurojackpot ;) – http://www.euro-jackpot.org/sk/hraj­te-o-EuroJackpot-on-line/

zjentek

a zde je možno vidět (touto smysluplnou nominací), jak vcelku nadějný web může jít celý postupně do kytek pro ješitnost jedné rodiny češtinářů. Kromě ní zde chodím ještě já ,) ..není lepší způsob, jak to ověřit.

zjentek

upravím ti ten výklad marci1 ještě jednou, ať v tom nemáš guláš a ať se to dá pochopit. Takže když budeš hrát na 10čísel za deset kaček a +královskou hru, tak zaplatíš dvacku, protože při královské hře se vklad zjednonásobuje. Když pak trefíš jediné číslo a bude to to královské, vyhraješ 6×10kč, což je za dvacku 60kč. Když pak trefíš všech 10čísel, vyhraješ 200 000×10kč, ale když trefíš všech 10čísel VčETNĚ KRÁLOVSKÉHO, vyhraješ 200 000×10 + 300 000×10, což je 500 000×10, což je 5miliónů, tak tolik k vysvětlení té marci1 odpovědi. Jinak ta její tabulka výher v odkazu je fakt správná, tak se ji snaž pochopit a nejlépe lépe než marci1 ,)