Je pravda, že sex bude od 1.1.2014 povolen už od 14-ti let?

Odpovědi:

Taky jsem to četl, bylo by to supéér! :D :D

Ano je to pravda

Četl jsem to,ale také jsem četl,že tento navrh zakona vešel jeste k prezkoumani a teprva ono přezkoumání rozhodne bud o potvrzení ci o předelání zákona.

Ale já osobně s tím nesouhlasím.Kazdej si rekne ze jo ve 14 to bude sranda,ale je to riziko jak prase!Ja vim ze vy mladí jste zhnuseni jak Vam vsichni dospeli rikaj jak neee a poucky atd.,leč já byl taky mladej.A ano souhlasím s tím,že by se každej do onoho rizika měl namočit,aby se vzpamatoval a uvědomil si co má a co ne.Ale na tohle je věk 14 let sktečně nízký!
A mezi nama,pokud máte VY ten zhrzenej pocit jak si s rodicema nerozumite a jak vás jejich pritomnost likviduje a ze se furt do vseho pletou apod myslenky,který jsme meli vsichni...tak pocitejte s tim ze jestli to pri sexu nevypocitate,tak vam ti rodice nedaj pokoj do konce zivota a budou VAM to vecne predhazovat dokud nenatahnete backory,ze jste v puberte delali ramena na sex a jak oni vam vsechno zaridili a do konce zivota se tech mravakarnejch lekcicek a kecu nezbavite-jak jste byli blbí v pubertě když se reklo že je sex od 14!
Verte vim o cem mluvim!

taky jsem o tom četla. Ale podle mě se skoro nic nemění. Ten kdo to dělat chtěl to dělal a nějaký zákony mu byly někdě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.