Je pravda že muži chtějí jen holky s pěknou postavou ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ne není ! Každý má přeci jenom jiný vkus a já se zrovna o moc vyhublý holky co se denně hlídají aby nesnědli o jedno sousto navíc nezajímám :) Já mám rád když je holka spokojená sama se sebou a je i na co si šáhnout :) Spíš by měla mít zdravý rozum a neřešit pořád kila :)

Další odpovědi:

Zlatý

U mne není,u mne je duše přednější před postavou. Tu postavu si můžeš měnit a změnit,ale duši,duši nikdy nezměníš!

Zlatý

Myslis jako s postavou modelky, a jinak nafoukana a sobecka sebestrednakr...a? Tak to ne.
Ale jaka to vlastne je pekna postava?
Je to hlavne o prvotnich sympatiich.

Zlatý

To dá snad rozum. Pro každého to ale znamená něco jiného. Někdo rád "tyčky od plotu", někdo "věstonické Venuše". Každý (hetero)chlap to podvědomě cítí, i když třeba tvrdí, že tomu tak není. ;-) Jinak je poměrně zajímavé, že mužské oko sleduje především poměr pas:boky. Má-li žena užší pas a širší boky, pak ji podvědomě vyhodnocuje jako potenciální dobrou rodičku a má tendenci ji oplodňovat. :-)

Bronzový

Souhlasím s výše uvedenými. Pojem "pěkná postava" je strašně relativní! Někdo si pod tím představí kypřejší tvary, jiný vyhublou postavu.

Stříbrný

není

Zlatý

Je to taká istá pravda ako, že ženy chcú len krásnych mužov.

Krása je všetko? A kam sa podel rozum?

Zlatý

kdo Vám nakukal tuhle blbost?
dodnes vzpomínám na bezkonkurenčně nejtlustší holku ze třídy na ZŠ a na gymnáziu: obě měly nápadníků, že je musely odmítat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.