Bronzový

Je Powerball skutečně "lékařská pomůcka" ??

Určená na regeneraci či na posilování prstů, zápěstí a předloktí. - A nebo je to jen další z řad reklamních nesmyslů jak vylákat peníze? Jen takový obyčejný balonek se kterým budu pouze mávat rukou a nic se nestane ??
Doplňuji:
arygnoc : Děkuji za vtipnou odpověď nicméně já otázku myslím vážně protože mě zajímá jestli má ten Powerball výsledky a může se s ním skutečně posilovat to co jsem už napsal nebo je to jen obyč balonek tedy vyhazování peněz

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak se to vezme...
PowerBall je skutečně někdy používán při rehabilitaci.
Stejně, jako tenisák, bicykl, pes - jsou to lékařské pomůcky??
Doplňuji:
K Doplnění: vyzkoušej si jej - a zjistíš, že skutečně k posilování použít lze - samozřejmě, že ne jako jediná pomůcka (tohle ti posílí úchop - prsty, dlaň, případně zápěstí a předloktí a při vhodných cvicích částečně i biceps a triceps)...

Další odpovědi:

Zlatý

pokiaľ to hovorí reklama, určite to bude pravda.

ale:
pre rehabilitačné cvičenia môžete použiť i napr. vzpieranie haliny pawlovskej - keď vám to lekár doporučí.

;-Q
Doplňuji:
tu nejde o vtipnosť, ale o fakt.
reklama nie je lekár.

pokiaľ chcete túti hračku používať na posilovanie resp. rehabilitáciu, poraďte sa s lekárom (ortopédom), pretože pri nevhodnom používaní si môžete i poškodiť zápästné kostičky, väzivo v karpálnom tuneli a pod.

vôbec všetky >doplnky< pre lepšie zdravie je vhodné konzultovať s lekárom, najmä ak ich chcete používať ako >liek<.

ako hovorím - reklama nie je lekár.

;-Q

Zlatý

Myslím, že to je nový market.tah.
Možná nějaké účinky má, ale za tu cenu si myslím nestojí a mám za to, že jej lze nahradit jiným cvičení s jinou pomůckou.

Zlatý

Lékařská pomůcka to asi není. Rehabilitační pomůcka to může být. Nemusíš vyhazovat peníze, stejnou službu odvede obyčejný posilovací kroužek za pár korun.

Pokročilý

Spousta lidí ho používá. Podle mě by ale mohl paradoxně způsobit problémy se zápěstím. Lepší způsob je si dát podporu zápěstí a jít cvičit na hrazdu:)

Pokročilý

Je to uźitečná a poměrně zábavná pomůcka na posilování zápěstí, funguje. Prý slouží jako prevecne Karpálního tunelu, to ověřeno nemám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.