JanVal

Je ochranná fólie Screen Protector od BlueStar dotyková?

Rád bych se zeptal, jestli je fólie „Ochranná fólie LCD Screen Protector od BlueStar“ plně dotyková, tedy zda-li zachovává dotykové vlastnosti displeje. V detailech od prodejce taková vlastnost uvedená není.

Odpovědi
Hohny

Řekl bych, že s tímhle si nemusíte lámat hlavu, ochranná fólie by neměla vůbec nějak omezit dotykovou schopnost telefonu, sám už jsem vystřídal mnoho fólií na můj Iphone, který má také kapacitní displej jako váš a nic se nezměnilo. Jediné co můžete řešit je, aby prst po fólii pohodlně klouzal.