JájsemRaibek

Lze nějak omezit stahování aktualizací na mobilním telefonu s androidem?

Na počítači jde nastavit zda aktualizovat automaticky, popř. upozornit na dostupnost a aktualizovat ručně. Lze toto nastavit i v mobilním telefonu? Byl bych raději, pokud by mě to jen upozornilo a já měl možnost stáhnout sám. Např. až na wifině než přes mobilní data.

Nejlepší odpověď
jáára

v nastavení v Google Play
nastavení/ obecné (první řádky se tím zabývají)