Ochranná fólie na mobil

Zdravím. Dostal jsem nový telefon a bohužel jsme neměl ochranou folii, mobil mi spadnul a displej se poškrábal. Na internetu jsem projel všechny možnosti jak displej „zachránit“ ale k ničemu jsme nepřišel. Pak mě napadla ochranná fólie ScreenShield a ptám se, jestli i tato folie dokáže zamaskovat již vzniklé velké škrábance. Děkuji moc za odpověď.
Doplňuji:
Ještě doplním, že škrábance jsou nepatrně neviditelné při zapnutí telefonu, ale asi 2 jsou opravdu vidět.

Odpovědi
arygnoc

nový mobil bez ochrannej fólie?
to vari nie, už aj čínske šunty majú ochranné fólie.

ps:
nechápem „mobil mi spadnul“ – ako sa to dá? nepoviem, niekto mi ho vyrazil z ruky, ale spadol mi?
proste si asi veci nevážite, keď vám len tak padajú z rúk.

Hlada

Ochranná fólie škrábance nijak nezamaskuje. Jedinou cestou je zbrousit plexi do hloubky škrábance na zdravý materiál. Je to možné udělat pomocí brusných past na broušení a leštění nátěrů nebo zabrušování ventilů. Konečné vyleštění jde i zubní pastou.

Pokud ta folie bude neprůhledná tak škrábance zakryje.