TONICK

Je normální spát 12 hodin?

Tím, že mám prázdniny, tak si budík nenastavuji a připadá mi to divné, že se mi semtam podaří spát tak dlouho. Vím, že to navíc není ani zdravé, ale prostě to neovlivním.. A budík si nastavovat o prázdninách mi přijde paranoidní :D

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jestli takhle nevyspáváš celoročně, tak to vůbec neřeš. Když teď už máš prázdniny, tak máš zřejmě po zkouškovém nebo po matuře, takže ses v tomto stresovém období moc nevyspal, tak si to tělo vybírá dodatečně…

Další odpovědi
Drap

Neřeš to a klidně se vyspi. Neni to sice uplně normální, ale v tvém věku to vyhovuje většině lidí. Buď rád, že ti okolnosti dovolí, dostatečně se vyspat.

hanulka11

Tak já co jsem se vrátila z dovolené – stále dospávám – ani neřeknu kolik – čas není mým pánem …to mám jedinou výhodu -ale už se to lepší za pár dní to bude OK.Prostě tělo si řekne .

anonym

mám 50 na krku a spím zhruba 10 hodin. Každý to máme jinak.

Michal Kole

To je už trochu moc. Normální je tak od 6 do 10 hodin. Průměr těch 8.

bolak

No, normální to není, ale já mám co říkat, já spím 14. Tělo si bere kolik potřebuje.

Spi sladce.

čelsi

je to normální. Já spim někdy 6h a někdy (třeba jednou za rok)13h takže jsem na tom ještě hůř:D