Shizuka

Je někdo expert na angličtinu ? :D

Potřebovala bych někoho kdo umí dobře anglicky
kvůli zprávě na support jedné hry. (spěchá :))
Doplňuji:
okey děkuju nějaký dopis už na hře je ale pokud by to nějak nešlo zase se ozvu ;)

Nejlepší odpověď
mosoj

Quentos, ale budit ho nebudeme, že .

Další odpovědi
Funna

VelkýDiamante…jes­tli umíš stejně slušně anglicky, jako česky, tak bys potřebovala hodně dlouhé doučování…

DaniSimk

Já umím docela dobře

BigDiamond

Umím slušně…:)) Přítomný čas,minulý, blýzká budoucnost…:) A tak trochu i budoucí ;) Slovní Zásoba- rozsáhlá (eee… sice je mi 13, ale anglicky umím opravdu dobře :)

Bobík147

BigDiamond:
To by člověk nečekal, že ve 13 letech, tudíž nějaká 7. nebo 8. třída, budete umět přítomný a minulý čas a BLÍZKOU budoucnost. Možná umíte anglicky dobře na své úrovni, ale je mnoho věcí, které vůbec neznáte a budete se je ještě dlouho učit.

Блaнкa

Bobík147: Můj spolužák, třináctiletý, umí přítomný prostý a průběhový, minulý a ještě budoucí (jsou myslím taky dva). Chodil už asi v 11 na různé kurzy, a v naší třídě je prostě nejlepší