Zlatý

Je nějaká písnička, kterou vyloženě nesnášíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Není žádná píseň kterou bych vyloženě nesnášela. Některé se mi sice líbí o něco méně, ale i ty si klidně poslechnu.

Další odpovědi:

Zlatý

Jakákoliv,která se v rádiu opakuje 100x za den,jako by nebylo nic jiného ke hraní.

Zlatý

Já takovou tu písničku, jak se tam zpívá: ... akáty šumí šušušu šušušu šepotám. To mám chuť do toho rádia třísknout, ještě než ho okamžitě po rozpoznání této písně přelaďuji. :-)

Zlatý

Heja, heja....

Stříbrný

Rap,house,techno a všechno co dělá tuc tuc tuc.To když slyším,tak pěním.A nejhorší je,když slyším nějakou starší písničku předělanou na tuc tuc a někdo do toho rapuje:-(Nedávno jsem slyšel takto zmrvenou Lásko má já stůňu.Jinak mi nevadí ani dechovka (tu poslouchala babička),ani vážná hudba.Vážná hudba má mnoho společného např.s gotickým metalem,který poslouchám.
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpoměl,že nemám rád Evu a Vaška,to jsou strašný opičáci:-)Jinak mi nevadí ani starší písničky od Gotta,toho rád pomlouvám jen před tchyní,má ho ráda a vždycky jí tím rozčiluju:-)

Zlatý

dychovky, trávnice. To idem z kože vyletieť.
konkrétna pesnička ani nie, skôr štýl.

Zlatý

Mě vždycky nehorázně vytáčela písnička Ztratila Lucinak bačkorku :D
ale naštěstí v dnešní době ji vůbec nehrajou.......

Zdroj: http://www.youtube.com/watch?v =HCQPBgy-oJE

Pokročilý

Půlnoční - Václav Neckář
a vsěchny od Bruna Marse

Bronzový

Rep to bych vylít z kůže.
Doplňuji:
Oprava:Rap

Pokročilý

Všechny dechovky a moc tvrdé písničky. Jo a nejhorší je když se koukám na televizi (zajímavý film) a najednou tam skočí reklama na nějaký top shop s dechovkami, to už pomalu beru baseballku a na tu televizi jdu.

Zlatý

Dechovky-ale pouze ty juch juch juchůůů(moravské),pak RAP(to ale stejně nelze považovat za muziku),pak ještě nemám rád "Půlnoční" od Neckáře(jinak mi Neckář nevadí).Když pustí v rádiu cokoliv od Mandrage(Šrouby a matice např) tak okamžitě vypínám a jdu se uklidnit někam na cígo.

Zlatý

Hymna USA

Zlatý

Jakoukoli nádhernou píseň od Petra Muka, kterou si do "huby" vezme jakákoli hyena! V tom jsem nekompromisní. Jeho hlas je pro mě nenahraditelný.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.