hapiky

Je na čase nakoupit nějaké zásoby potravin?

Alespoň ty trvanlivnější?

Nejlepší odpověď
dubraro

Vždycky je dobré mít nějaké zásoby.

Další odpovědi
paul1

Průběžně nakupujeme např. rybí konzervy, když jsou v akci, záruka je tam několikaletá.

elkon

A důvod? Záleží na jak dlouho a na trvanlivosti. Není nad čerstvé potraviny.

zjentek

A co tím Země získá?

cappuccino

Vzdycky je dobre, mit nejake zasoby ve spizi. Pak se zabrani tomu, ze kdyz vypukne pandemie nebo nekde zlevni olej nebo neco jineho, aby se clovek o neco musel pretahovat.
Neni novinkou, zev Nemecku dostavaji domacnosti seznam pro balicek prvni pomoci.
Clovek je podivny tvor. Treba po vypuknuti pandemie Astralane nakupovali toaletni papir ve velkem!!
Ja si treba nakupuji do zasoby olej nebo maslo, protoze to jsou potraviny, ktere vzdycky spotrebuji. Jinak treba cervene fazole nebo rajskou omacku.