Bronzový

Kde Vietnamci nakupují oblečení, které prodávají?

všichni prodávají stejný hadry, takže podle mě musí mít nějakého velkoobchodníka, která jim to prodává! Ale je otázka, zda to nakupují již někde v Asii, nebo až v Česku
Doplňuji:
Mám na mysli jestli tam může nakupovat každý. Že bych tam například šel a koupil si 100 triček (laciných). To snad jde?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Veľkododávateľ to dovezie sem a predajcovia nakúpia od neho.
Dovážať v "malých" dávkach sa nevyplatí, predražilo by sa to dovozom. Je lacnejšie kúpiť celú výrobu, tak ako je (aj s nepodarkami, veď zákazník zaplatí), kontajner (loď) musí byť plný aj za jeho prenájom sa platí.
Doplňuji:
k vášmu doplnku.
Nie, s tak malým nákupom ste pre veľkododávateľa zákazník ich predajcov.

Další odpovědi:

Zlatý

Mají síť svých velkodistributorů. Pokud na nějakou přijdeš můžeš si nakoupit jako každý jiný. Zboží do republiky proudí přes mošnovské letiště nebo přes Hamburk a Amsterodam. U vietnamských distributorů nakupují i majitelé dokonale se tvářících českých butiků !!!!
Jedním z konečných míst je pražská tržnice v Holešovicích. Nevím jak nyní ,ale dříve bylo možno nakoupit na burze v Karlových Varech ale tak od 04,00 - 06,00. Přijely Avie, na zem se natáhly plachty a hory textilu se na ně z aut vyhrnuly. Pak začal šrumec a Vietnamci na nižší příčce hierarchie zde nakupovali včetně našich majitelů butiků !!! Bylo to tam jak na mraveništi a hory textilu zmizely během jedné hodiny. Bylo naprosto jedno kdo tam nakoupil. Nakupoval jsem tam i po jednom kusu a cena byla vždy otázkou dohody.
V 06. 00 Avie odjely a začal trh pro návštěvníky burzy, kde se prodávalo zboží právě nakoupené od vietnamských velkodistributorů. Takovýchto míst je víc já mám ale zkušenosti jen s tím ve Varech a v Holešovicích.

Bronzový

na velké tržnici v Praze,myslím že se jmenuje SAPA
Doplňuji:
v té SAPA ano,většinu věcí,některé prodávají i jednotlivě s přirážkou,jiné po balení,co si pamatuju,tak boty po 10párech

Kdyby ses namáhal podívat na internet, tak bys zjistil, že v Evropě je početná organizace vietnamských obchodníků. Ta má určitě i skupinu velkoobchodníků dodávajících zboží. Některé druhy zboží se dovážejí, jiné se šijí přímo v Evropě. Není problém na loď plující např. z Hongkongu naložit několik kontejnerů textilního zboží, které popluje do Hamburku. Odtud už není žádný problém rozvést je automobily. Vietnamci jsou pracovití, ti nemají problém vyřešit ani dovoz, ani zásobování zbožím do jednotlivých prodejen.

Zlatý

Nakupují vesměs opět u Vietnamců, a nějaké tvoje trička je nejen nezajímají, ale navíc jsou velmi opatrní.

Mc Merkurion odpověděl správně.

Pokročilý

Z takovejch čínskejch eshopů jako dealextreme.com, kde to máš low-end kvalitu, za budgetový ceny s pošotvným zadarmo. Všechny ty gumový fejkový hodinky atd jsou odtud.

Diskuze k otázce

Bronzový

Mc Merkurion

ad mosoj: naprostá pravda,nakupovalo tam hodně čechů,a v množství,které určitě nebylo pro příbuzenstvo

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.