verca97

Je možné zakoupené zboží (sluchátka) vrátit jenom kvůli tomu že mi nesedí na hlavě a, že se mi nelíbí?

Doplňuji:
a nevadí, že v tom obchodě to zboží objednané přes internet?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud byli koupené přes internet tak můžeš vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, ale nesmí být viditelně používané (pak dostaneš méně peněz)

Pokud byli koupené v kamenném obchodě tak to musíš být hodně komunikativní, aby jsi prodavače překecala, aby je vzal zpět. To ti zákon už nezaručuje

Další odpovědi
Pájo

Bude záležet (jen) na ochotě prodejce, jestli vám je vymění… což se také odvíjí od toho, zda je budete schopna zabalit do původního obalu, aby nebyl porušený.