Zlatý člověk

Je možné si dneska 18.12.2023 na Václavském náměstí v Praze zabruslit?

Vydejte se tam a budete to vědět.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Můžeš se jít podívat, když tě to zajímá, Koubo.

Lily Collins

Ne

If you want to ice skate in fnaf Prague, I recommend visiting the Christmas skating rink on Wenceslas Square. It's a great and affordable way to enjoy Christmas in Prague.

cie kalyl

Příspěvek smazán administrátorem.

Zlatý člověk

elkon
Tak jsem se tam podíval a zabruslit si tam lze, dokonce jsem to i vyfotografoval jako důkaz.

Zlatý člověk

Provoz je
od 5. 12. 2023 – do 18. 2. 2024
Čas provozu 9:00–21:00
Vstupné stojí 200 Kč na 2 hodiny, děti do 15 let platí pouze 100 Kč.