Tagsi

Je možné nainstalovat na sony xperii l aplikace na paměťovou kartu nebo se musím spolehnout na paměť telefonu ?

Nejlepší odpověď
Hakunamatata

Hm tak to by mne taky silně zajímalo, myslím, že na paměťovou kartu je instalovat nelze. Pouze lze na ni přesunout určitou část z té aplikace. Každopádně každá aplikace zabírá určitou část v paměti telefonu, takže dříve či později dojedeš. V mém telefonu to vydá na ubohých 19 aplikací a víc ani ťuk. ☹

Další odpovědi
Bedy

Sony Xperia L disponuje slotem na paměťové karty a po rootnutí telefonu je možné aplikace přesunout z paměti telefonu na paměťovou kartu například pomocí aplikace Link2SD. Ale jak píšu, nutný je root telefonu.