Luxx

Jak opravit paměťovou kartu?

v telefonu (BlackBerry 9790) se po vložení paměťovky (microSDHC) objeví hláška Byla vložena paměťová karta s chybami. Chcete pameťovou kartu opravit? – kliknu na ANO, pak to nabídne výběr úložiště, které chci opravit a možnost jestli se mají uložit ztracené clustery → tuto možnost zaškrtnu a volím paměťovou kartu – vyskočí hláška Probíhá oprava paměťové karty. Čekejte...
následně se na telefonu objeví Oprava paměťové karty se nezdařila

ptám se tedy – co s tím? bo v telefonu se nezobrazuje obsah paměťovky (fotky, hudba, NIC) :(

dík

Nejlepší odpověď
gecco

Zkus ji načíst v počítači (případně předtím vyčisti kontakty) – a uvidíš…
😉
Je možné, že je poškozená šachtička telefonu, je možné, že je poškozený FileSystem (pomůže formát), je možné, že ´chcípla´…

Luxx

díky Gecco.. v PC se obsah objevil, tak jsem to vše zkopírovala na externí HDD, kartu jsem zformátovala, pak vše nahrála zpátky a už to fachá, jak má :)

gecco

Tak paráda…
😉