tomik2

Jak rootnout android telefon

Zkousel jsem vsechno,ale pokazde se neco nepodari.Jak mam rootnout telefon?Mam prestigio multiphone pap 4020 duo.

Odpovědi
anonym

jednoducha rada, tak to proste nedelejte … k pouzivani telefonu zadne rootnuti neni potreba a zadne zvlastni vyhody navic to neprinasi. Tedy krome moznosti instalovat novejsi verzi OS bez oficialni podpory vyrobce cimz si ovsem jen koledujete o dalsi problemy a naprosto zbytecne
Doplňuji:
neoficialni verze os ktere nejsou od vyrobce optimalizovany maji totiz casto problemy i se zakladni funkcnosti (chyby wifi, zahadne pady aplikaci, nefunkcni kamera, atp.) … pokud opravdu chcete za kazdou cenu novejsi OS pak to udelejte radeji tak ze stavajici tablet prodate a koupite si za par supu novy s nejnovejsi verzi OS Android viz třeba tento katalog kde je většina tabletů i špičkových pod cenou 4000 kč http://www.pan­dawill.com/no­tebook-tablet-pc-mid-c438/android-os-c306.html